درباره استارت الویتور

طراحی و ساخت تجهیزات هیدرولیک آسانسور

استارت الویتور در سال 1967 میلادی جزء اولین شرکت‌های بوده که در ایتالیا طراحی و تولید تجهیزات آسانسور هیدرولیک را آغاز کرده است.

به لطف دانش فنی و ساخت با کیفیت اجزای اساسی به همراه نوآوری  در تکنولوژی این صنعت و حضور پرسنل بسیار متخصصstart elevator به یک شرکت بسیار رقابتی در صنعت آسانسور تبدیل شده است که می‌تواند کیفیت محصول را تضمین کند و به هر آنچه بازار نیاز دارد پاسخ بدهد.

فناوری

به لطف مواد اولیه با کیفیت و استاندارد و با استفاده از ابزارهای مدرن و پرسنل متخصص و آموزش دیده و سال‌ها تجربه باعث شده تا Start elevator به مهمترین امتیاز محصول یعنی کیفیت احترام بگذارد.

کارخانه

این شرکت با سرمایه گذاری مستمر در تحقیق و توسعه محصولات خود در یک کارگاه کوچک به مساحت چند صد متر مربع تاسیس شد و هم اکنون در یک مجموعه صنعتی با مساحتی بیش از پنج هزار متر مربع به فعالیت خود ادامه می‌دهد و در کوتاه‌ترین زمان با رعایت الزام کیفیت و استاندارد پاسخ گوی نیاز مشتریان است.

start elevator about

Our History
Start Elevator, a family-owned business since 1992 offers comprehensive elevator maintenance, modernization, and repair services to meet the vertical transportation needs of New York City’s demanding commercial and residential real estate owners and management companies. Our goal is and will always be to achieve the highest level of client satisfaction.
  • Outstanding customer service
  • Achieving the fastest response time
  • Achieving the lowest levels of equipment downtime
  • Complying with all applicable laws and regulations
  • Following all safety and environmental protection standards
  • Providing leadership and all levels
  • Establishing the latest in safety protocols
  • A working environment free from occupational hazards
  • Preparing our employees to achieve the highest standards of Safety in the delivery of product and services
Our Mission
We will achieve the highest level of client satisfaction and are committed to providing the most comprehensive elevator maintenance, modernization and repair services possible to meet the vertical transportation needs of New York City’s most demanding commercial and residential real estate owners and management companies.

کاتالوگ محصولات استارت الویتور

دانلود کاتالوگ Home Lift
دانلود کاتالوگ HSE
دانلود کاتالوگ Lift