درباره توانا

توانا هیدرولیک آسانبر
شرکت توانا هیدرولیک با همکاری مشترک start elevator ایتالیا، اولین برند آسانسورهیدرولیک با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در بازار ایران است و این بیانگر کیفیت آسانسور های start elevator است که در این سال‌ها به خوش نامی در خدمت مصرف کنندگان بوده است. افتخارسال‌ها همکاری تیم توانا هیدرولیک با این برند باعث کسب
تجربه های ارزشمند برای ما شده است، ما به کیفیت و فناوری ارائه شده توسط start elevator اعتقاد داریم.
تیم توانا هیدرولیک با استفاده از دانش روز و استانداردهای اروپا در کنار تیم مهندسی متخصص و با تجربه و مدیریت مدیران عالی رتبه صنعت آسانسور و پله برقی، مفتخر به پاسخ دادن به نیاز های بازار و خدمات رسانی به مشتریان است.
Start elevator نزدیک به 60 سال است سابقه طراحی و تولید جک و پاوریونیت‌های آسانسور هیدرولیک را دارد و در بین برندهای رقابتی بازار جهانی جای دارد که با همکاری متخصصان مجرب و با استفاده از ماشین آلات به روز و دقیق برندی پیشتاز در صنعت آسانسور هیدرولیک است.

هدف ما این است که با ارائه محصولات با کیفت اروپایی و استاندارد به همره شرکای تجاری با سابقه و خوشنام سطح کیفیت آسانسور های هیدرولیک را در بازار ایران افزایش دهیم تا با جلب اعتماد متخصصان و فعالان صنعت جایگاه این سیستم کاربردی با ویژگی‌های متنوع و خاص را ارتقا دهیم. هدف ما ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و برتر است و همواره  تلاش می‌کنیم تا از نظر فنی و کیفیتی برترین محصولات را برای شما فراهم کنیم.

شرکای تجاری توانا