برند استارت الویتر

برند استارت الویتر فعالیت خود را در سال 1967 و توسط خانواده لوچینی در ایتالیا آغاز کرد. این برند ایتالیایی فعالیت خود را به صورت تخصصی در حوزه طراحی و ساخت قطعات و لوازم آسانسور هیدرولیک آغاز کرد و به مدت نیم قرن سابقه بهترین تولید کننده جک و پاوریونیت آسانسور هیدرولیک را دارد.

محصولات استارت الویتور

از بهترین وشناخته شده ترین محصولات استارت الویتور ایتالیا می توان به موار زیر اشاره کرد:

  • پاوریونیت
  • جک
  • خنک کننده
  • پمپ

و…

بررسی جک و پاور ایتالیایی

جک استارت الویتور

جک یکی از اصلی ترین عناصر و قطعات در آسانسور هیدرولیک است و اگر به دنبال خرید جک و پاوریونیت اصل هستید پیشنهاد ما به شما استارت الویتور است.برند استارت الویتور جک های زیادی از نوع:

مزایای جک برند استارت الویتور

پاوریونیت استارت الویتور

شرکت استارت الویتور پاوریونیت های قدرتمند و بسیاری خوبی را در سه سری مجزا به تولید و پخش رسانده:

دانلود کاتالوگ Home Lift
دانلود کاتالوگ HSE
90E powerunit
دانلود کاتالوگ Lift

مزایای پاوریونیت برند استارت الویتور

نمایش 1–4 از 13 نتیجه

قیمت پاور و جک ایتالیایی

هزینه و قیمت پاور و جک استارت الویتور می تواند با توجه به نوع آسانسور شما(جک از بغل یا مستقیم)،ارتفاع ساختمان،وزن بار آسانسور و… متفاوت باشد؛اما باید به این نکته توجه نمایید که ممکن است هزینه های اولیه برای شما کمی سنگین باشد اما در ازای هزینه پرداخت شده شما جک و پاوریونیت ایتالیایی اصل را خریداری کرده اید که می تواند سال ها برای شما کار کند.

 

خرید جک و پاور اصل ایتالیا

اگر به دنبال خرید جک و پاور برند هستید،پیشنهاد ما به شما توانا هیدرولیک است؛شرکت توانا هیدرولیک وارد کنند مستقیم جک و پاور اصل برند ایتالیایی استارت الویتور است.توانا هیدرولیک با بیش از 20 سال فعالیت در زمینه آسانسور هیدرولیک و همکاری با شرکت استارت الویتور ایتالیا بهترین انتخاب برای کسانی است که می خواهند از کیفیت و اصالت قطعات آسانسور خود مطمئن شوند.