آسانسورهای هیدرولیکی خانگی

آسانسور هیدورلیک خانگی یک سرمایه و مزیت عالی برای خانه و صاحبان آن محسوب می‌شود، آسانسورهای خانگی این امکان را فراهم می‌آورند در خانه ی خود پیر شوید بدون اینکه دغدغه‌ای برای دسترسی به سایر طبقات خانه‌ی خود داشته باشید. آسانسورهای مسکونی ارزش خانه را تا 10٪ افزایش می‌دهند، از آسانسورهای خانگی ضمن جابه‌جایی می‌توان برای حمل لباس یا مواد غذایی بین کف خانه های چند طبقه یا یک خانه ی ییلاقی نیز استفاده کرد.

آسانسور خانگی هیدرولیک (آسانسور مسکونی) با استفاده از همان معیارهای طراحی ساخته شده است که معمولاً در بازار آسانسورهای تجاری و صنعتی استفاده می‌شود. در ادامه با تیم تخصصی توانا هیدرولیک عرضه کننده‌ی قطعات و تجهیزات هیدورلیک کمپانی start elevator ایتالیا همراه باشید.

سیستم آسانسور مسکونی هیدرولیک

بالابر هیدرولیکی با استفاده از تنظیم پیستون و پمپ، کابین آسانسور را بلند می‌کند. در یک اتاق ماشین مجاور و کوچک، کلیه تجهیزات پمپاژ هیدرولیک لازم برای هر بار صعود و فرود آرام به سواران را در خود جای داده است. صاحبان خانه هایی که آسانسورهای خانگی را به سبک هیدرولیک نصب می‌کنند ، معمولاً در بالا و پایین آمدن تجربه‌ی یک جابه جایی روان و بدون سر و صدا را کسب می‌کنند.

ضمن آنکه آسانسورهیدرولیک خانگی نسبت به آسانسور در یک دفتر کار یا یک آپارتمان بلند یا ساختمان کانکس دارای پیچیدگی کمتری (و هزینه کمتری) است. آسانسورها و آسانسورهای مسکونی نیازی به مجوز ندارند. آسانسورهای مسکونی بالابرهایی با ظرفیت کم هستند که حدود 5-6 نفر طراحی شده اند در حالی که آسانسورهای تجاری ظرفیت بالاتری دارند.

مزایای سیستم آسانسور خانگی هیدرولیک

تصمیم برای نصب آسانسور هیدرولیکی خانگی نیازمند موارد زیادی برای بررسی می‌باشد. برخی از مزایای عمده ای که با انتخاب آسانسور هیدرولیکی از آسانسورهای مسکونی دریافت خواهید کرد، شامل موارد زیر است:

  • راحتی و کارایی: آسانسور های هیدرولیک خانگی کابین بزرگتری دارند بنابراین برای نصب صندلی چرخدار مشکلی ندارندو از ظرفیت تحمل وزن بالاتری برخوردار می‌باشند. آسانسور هیدرولیکی با سر و صدای کمتری سریعتر کار می کند که در صورت تمایل مالک نصب آن در نزدیکی اتاق خواب یا محل زندگی ایده آل است.
  • قابلیت اطمینان: آسانسور های هیدرولیک مطابق با استاندارد و رعایت نکات ایمنی، فضای امن و مطمئنی را برای کابران فراهم می‌کنند و از بالاترین میزان امنیت برخوردار هستند.
  • سفارشی سازی: آسانسورهای هیدرولیک با توجه به فضای موجود و در دسترس شما طراحی می شوند از دیگر مزیت های آسانرو های هیدورلیک خانگی فضای کمی است که اشغال می‌کنند. ضمن انکه می‌توانید کابین آسانسور را طبق خواسته ی خود طراحی کنید.
  • تعمیر کم و نگهداری راحت: آسانسورهای هیدرولیک مسکونی به دلیل کارایی بالای تجهیزات آسانسور های هیدرولیک دارای طول عمر مفید و بالایی می باشند و نگهداری از آنها کار بسیار راحتی می باشد.
  • مقرون به صرفه بودن: هزینه نصب و راه اندازی آسانسور های هیدرولیک نسبت به سایر آسانسورها کمتر می‌باشد.

استفاده از آسانسورهای خانگی نه تنها برای کسانی که از نظر توانایی حرکتی مشکل دارند محبوبیت زیادی دارد، بلکه استفاده از آن برای کمک به افراد دارای آسیب، بیماری و افراد مسن از یک طبقه به طبقه دیگر ضرورت پیدا کرده است. آسانسورهای خانگی اکنون برای برخی به عنوان سرمایه گذاری نیز در نظر گرفته می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دربافت مشاوره با تیم تخصصی توانا هیدرولیک تماس بگیرید.

شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان توانا هیدرولیک با شما تماس بگیرند!